Bestyrelsen

Her er bestyrelsen for Klarup Fitness præsenteret sammen med den daglige leder.

Dagligleder
Isabella Glad Wiberg
Mobil: 25799270
isabella@klarupfitness.dk
Bestyrelsesformand
Joen Vilfing
joen@klarupfitness.dk
Næstformand
Jesper Madsen
jesper@klarupfitness.dk
Kasserer
Gitte Kristensen
linda@klarupfitness.dk
Bestyrelsesmedlem
Susanne Byrresen
susanne@klarupfitness.dk
Bestyrelsesmedlem
Keld Poulsen
keld@klarupfitness.dk
Bestyrelsesmedlem
Peter Pretzmann
peter@klarupfitness.dk

Suppleanter:
(opdateres)

Vedtægter for Klarup Fitness

Kan hentes i PDF format her

Referater og regnskaber

Du er altid velkommen til at hente vores referater og regnskaber via. mail på info@klarupfitness.dk

Download seneste referat af Generalforsamlingen her.